Kuruluş Hakkında

Kocaelidenge.com 15 Mart 2018’den beri ilkeli yayıncılık düsturuyla yayın hayatına devam eden bir yayın organıdır! Yeni vizyonumuz Kocaeli’den bütün Türkiye’ye hitap eden, tarafsız, objektif bir yayın organı olmaktır.

Kocaeli, Türkiye’nin can damarı ve kalbidir. Türkiye’nin sanayi başkentidir. Kocaeli’de ekonominin, siyasetin, kültürel hayatın nabzını tutan yeni nesil site Kocaeli Denge’nin mottosu “özgür haber cesur yorum” şeklinde olmuştur. Haberlerimizin objektif ve tarafsız olduğu 2 milyonluk Kocaeli halkı tarafından kabul görmüştür. “Talimatla haber yapmaz, talimatla haber kaldırmaz” düsturumuz ilk günden beri dikkat çekmiş; cesur ve dik duruşumuz unutulmamıştır.

Kocaeli haberleri sitemizde ilk günden beri güncel, hızlı, tarafsız, doğru ve yalın yayınlanır. Kocaeli şehrinin haber değeri yüksektir, okuyucuların gazeteleri takip etme ilgisi ve motivasyonu vardır. Bu doğru olmayan haberlerin sayısını artırsa da Kocaeli Denge denildiğinde habercilik ilkelerinden şaşmayan haberleri bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Sitemiz Kocaeli haber siteleri arasından sahip olduğu zengin içeriklerle ayrılmakta ve farkını ortaya koymaktadır. Kocaeli Denge haber portalında çok farklı içerikleri bir arada bulacaksınız. Bunlar arasında Kocaeli Haber ve Kocaeli son dakika içerikleri olacaktır. Ayrıca güncel içerikler, finans, eğitim, dünya, otomobil, politika, tatil, yerel haberler, teknoloji spor içerikleri yayınlanacaktır.

Kocaeli’de yapılan önemli etkinliklerin haberleri, Kocaeli’deki asayiş ve suç olayları, Kocaeli’deki siyasi olaylar, Kocaeli yol, trafik ve hava durumu, Kocaeli’deki adli olaylar, Kocaeli spor haberler, Kocaeli’deki seçim haberleri, Kocaeli’deki kültür sanat faaliyetleri. Kocaeli Haber ve Kocaeli Son Dakika denildiğinde akla ilk gelmemizin nedeni, bütün bu içerikleri Kocaeli halkının anlayacağı yalınlıkta okuyucuya vermemizdir.

Misyonumuz

Basın ve meslek ilkelerinden taviz vermeden haber yapıyoruz ve okuyucularımıza en hızlı şekilde haber ulaştırma misyonundan şaşmıyoruz! Bir haberde eğer iki taraf varsa, kocaelidenge.com her zaman tarafsız ve objektif kalmayı başarmıştır. İçeriklerine yorum katmaz, okuyucularına sadece doğru bilgi verir.

Reyting ve hit kaygısıyla yalan, yanlış, doğruluğu teyit edilmeyen içerikleri burada bulamazsınız. Kocaeli Denge sadece sade, net, bilgi veren haber metinlerini okuyucuyla buluşturur. Tek bir hedefi vardır; ilkeli habercilik…

Gündemi yakından takip ediyoruz, insanların içinden geçtiği süreçlerin farkındayız ve şunu çok iyi biliyoruz; habercilik bir sosyal sorumluluktur. Maddi kaynaklarla, ekonomik sebeplerle, bizim

Vizyonumuz

Gündem haberlerini takip edebileceğiniz, en güvenilir ve tarafsız bir kaynak olarak sektöründe lider olmak!

Bir haber ya da bir konuda “kocaelidenge.com yazdıysa doğrudur” mantığını tüm insanlığa hissettirmek.

Ve görevini yerine getirmenin, yalnızca doğrunun peşinden koşup, gerçeği ortaya çıkardıktan sonra elde ettiğimiz manevi huzur, tüm ekip arkadaşlarımızla paylaşmak bizim en büyük vizyonumuz olmuştur.

Hedeflerimiz

İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin en güvenilir haber sitesi yayın organlarından biri olmak istiyoruz.

Kocaeli Denge’de her zaman yüzde 100 doğru, tarafsız haberler yayınlamak.

Sürekli kaynak verilen, alıntı yapılan, referans gösterilen bir haber organı olarak sektörün liderlerinden biri olmak.