- 16 Eki 2021 - 17:14 G: 17 Eki 2021 - 18:51

Binlerce Üniversite Öğrencisi İçin Son Saatler: KYK Burs Başvuruları Bitiyor, Acele Eden, Erken Kalkan Karşılıksız Bursu Kapar!

Üniversite öğrencileri dikkat! Bu son fırsat! Binlerce öğrencinin beklediği haber geldi. KYK burs başvuruları için tarih belli oldu. Tüm öğrenciler geri sayıma başladı.  Nefesler tutuldu, herkes o tarihi bekliyor.

Ramazan Akşit
Ramazan Akşit Tüm Haberleri

Binlerce Üniversite Öğrencisi İçin Son Saatler: KYK Burs Başvuruları Bitiyor, Acele Eden, Erken Kalkan Karşılıksız Bursu Kapar!

Pandemi döneminde yüz yüze eğitime ara verilmesiyle, binlerce öğrenci KYK başvurularını yapmadı. Eylül ayı ile birlikte açılan okullar beraberinde telaşı da getirdi. Barınma ve geçinme sıkıntısına çözüm arayan öğrenciler çareyi KYK başvurularında arar oldu. KYK başvurularının ne zaman başlayacağını merak eden öğrenciler araştırmaya başladı. Başvuruların ne zaman başlayacağını ise Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından açıklanacağı belirtildi. Peki, KYK burs başvurusu nasıl yapılır 2022? KYK burs başvurusu ne zaman 2022? KYK burs başvurusu 2022 ne zaman gibi merak ettiğiniz tüm soruları sizler için cevapladık. İşte tüm detaylar…

Haberimiz devam ediyor, diğer sayfaya geçebilirsiniz

16 Eki 2021 - 17:14 - Ekonomi

Muhabir Ramazan Akşit