11 Eylül 2021 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Bugün Kimin Maçı Var? 11 Eylül Bugünkü Maçlar

11 Eylül 2021 bugünkü maçlar neler merak ediliyor. Hafta sonu, yağmurlu havada evlerine kapanan insanlar; Süper Lig, TFF 1. Lig ve dünya liglerinde 11 Eylül 2021 Cumartesi bugün hangi maçlar var sorularının cevabını araştırıyor. Gazeteniz Denge, bugün kimin maçı var sorusuna bu başlıkta yanıt verecek. 11 Eylül maç programı haberimizde, hepinize keyifli seyirler diliyoruz.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

11 EYLÜL 2021 CUMARTESİ BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR?

Futbol tutkusundan vazgeçemeyenler, bugün yani 11 Eylül Cumartesi günü araştırmalarına başladılar. Milyonlarca futbol tutkunu, hem ülkemizdeki hem de dünyadaki futbol maçlarını araştırıyor. 11 Eylül 2021 tarihinde hangi maçlar var, bugün kimin maçı var merak ediliyor. Bu başlık altında 11 Eylül 2021 Süper Lig’de bugün kimin maçı var sorusuna yanıt bulacaksınız. 11 Eylül 2021 bugünkü maçlar...

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR? 11 EYLÜL BUGÜNKÜ MAÇLAR

10:00

Anyang - Gyeongnam

Güney Kore 2.Ligi

Bilyoner TV

10:30

Incheon - Jeju United

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

12:00

Cerezo Osaka - Sapporo

Japonya J.League

Bilyoner TV

12:00

Kashima Antlers - Avispa Fukuoka

Japonya J.League

Bilyoner TV

12:00

Yokohama FC - Urawa

Japonya J.League

Bilyoner TV

12:00

Albirex Niigata - Yamagata

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

12:00

Chiba - Iwata

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

12:00

Mito - Blaublitz

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

12:00

Verdy - Yamaga

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

12:30

Albirex Niigata - Geylang

Singapur Premier Ligi

1 Play Sports Youtube

12:30

Hougang - Tampines

Singapur Premier Ligi

1 Play Sports Youtube

12:30

Oita - Shonan Bellmar

Japonya J.League

Bilyoner TV

12:30

Bucheon - Seoul E Land

Güney Kore 2.Ligi

Bilyoner TV

12:30

Kazakistan - Türkiye

Avrupa Plaj Futbolu B Ligi Elemeleri

Beach Soccer TV

12:30

Kyoto - Ryukyu

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00

Hiroshima - Yokohama Marinos

Japonya J.League

Bilyoner TV

13:00

Sagan Tosu - Shimizu S Pulse

Japonya J.League

Bilyoner TV

13:00

Suwon - Gwangju

Güney Kore K-League

Bilyoner TV

13:00

Narva - Tulevik

Estonya Premium Liga

Soccernet YoutubeBilyoner TV

13:00

Kitakyushu - Kanazawa

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00

Okayama - Tochigi

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00

Renofa Yamaguchi - Machida

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:00

V Varen Nagasaki - Sagamihara

Japonya J2 Ligi

Bilyoner TV

13:30

Warta - Termalica

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

14:00

Orgryte - Akropolis

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:00

Trelleborgs - Brage

İsveç Superettan

Bilyoner TV

14:00

Lokomotiv Moskova - Samara

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

14:30

Crystal Palace - Tottenham

İngiltere Premier Lig

S Sport PlusS Sport

14:30

Hannover 96 - St.Pauli

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 4Tivibu Spor 3Bilyoner TV

14:30

Ingolstadt - Werder Bremen

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 2Tivibu Spor 4Bilyoner TV

14:30

Karlsruhe - Holstein Kiel

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports Max 2Tivibu Spor 2Bilyoner TV

14:30

St.Johnstone - Glasgow Rangers

İskoçya Premier Lig

S Sport PlusBilyoner TV

14:50

Isloch Minsk - Neman

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

15:00

Vendsyssel - Lyngby

Danimarka 1. Ligi

Bilyoner TV

15:00

Dziugas Telsiai - Suduva

Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

15:00

Alessandria - Brescia

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

Como - Ascoli

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

Frosinone - Perugia

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

Spal - Monza

İtalya Serie B

Bilyoner TV

15:00

Borussia Dortmund 2 - Magdeburg

Almanya Bundesliga 3

Almanya FF Youtube

15:30

Aus Lustenau - Amstetten

Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

15:30

St.Polten - Dornbirn

Avusturya 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Empoli - Venezia

İtalya Serie A

Bilyoner TV

16:00

Paris FC - Guingamp

Fransa Ligue 2

Bein Sports 3Bilyoner TV

16:00

VPS - PK 35

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Malmö - Norrköping

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Sirius - Östersunds

İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00

Jönköpings - Falkenbergs

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Landskrona - Gais

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Vasteraas - Norrby

İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00

Kalju - Kuressaare

Estonya Premium Liga

Soccernet YoutubeBilyoner TV

16:00

Asane - Ham Kam

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Bryne - Aalesund

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Grorud - Stjordals Blink

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Ranheim - Ull Kisa

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Raufoss - Sandnes

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Start - KFUM Oslo

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Strommen - Jerv

Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00

Cracovia Krakow - Gornik Zabrze

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:30

B.Leverkusen - B.Dortmund

Almanya Bundesliga

Bein Sports 4Tivibu Spor 2Bilyoner TV

16:30

Freiburg - Köln

Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN ConnectTivibu Spor 4Bilyoner TV

16:30

Greuther Fürth - Wolfsburg

Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN ConnectTivibu Spor 3Bilyoner TV

16:30

Hoffenheim - Mainz

Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:30

Union Berlin - Augsburg

Almanya Bundesliga

Bein Sports beIN ConnectBilyoner TV

16:30

Ümraniyespor - Bandırmaspor

Spor Toto 1. Lig

TRT AvazBein Sports Max 1

16:30

Zenit - Akhmat Grozny

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

16:30

Kamaz - Orenburg

Rusya FNL Ligi

Bilyoner TV

16:50

FC Minsk - Zhodino

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

17:00

Arsenal - Norwich City

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

17:00

Brentford - Brighton

İngiltere Premier Lig

Yayın Yok

17:00

Leicester City - Manchester City

İngiltere Premier Lig

A SporS Sport PlusS Sport

17:00

Manchester Utd - Newcastle

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

17:00

Southampton - West Ham

İngiltere Premier Lig

Yayın Yok

17:00

Watford - Wolverhampton

İngiltere Premier Lig

S Sport Plus

17:00

Real Sociedad B - Eibar

İspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

17:00

Fatih Karagümrük - Adana Demirspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

17:00

Konyaspor - Altay

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

17:00

Eyüpspor - Denizlispor

Spor Toto 1. Lig

TRT SporBein Sports Max 2

17:00

Cruzeiro - Ponte Preta

Brezilya Serie B

Bilyoner TV

17:00

Celtic - Ross Country

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Dundee FC - Livingston

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Motherwell - Aberdeen

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

St.Mirren - Dundee United

İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00

Sabah Bakü - Qabala

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

17:00

Haka - Mariehamn

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

HIFK Helsinki - Oulu

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Honka - KTP

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Ilves - Lahti

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Inter Turku - HJK Helsinki

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

KuPS - SJK

Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

17:00

Jaro - Mikkeli

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

17:00

KPV - Jippo

Finlandiya 2. Ligi

Bilyoner TV

17:00

Akranes - Leiknir

İzlanda Úrvalsdeild

Bilyoner TV

17:00

Akureyri - Fylkir

İzlanda Úrvalsdeild

Bilyoner TV

17:00

Keflavik - KR Reykjavik

İzlanda Úrvalsdeild

Bilyoner TV

17:00

Pardubice - Slovan Liberec

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Teplice - Banik Ostrava

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Fastav Zlin - Bohemians 1905

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00

Blackpool - Fulham

İngiltere Championship

Bilyoner TV

17:15

KAS Eupen - Antwerp

Belçika Pro League

Bilyoner TV

17:15

Ternana - Pisa

İtalya Serie B

Bilyoner TV

17:30

Twente - Utrecht

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

17:30

Paços Ferreira - Braga

Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

17:45

Al Urooba - Dubai

BAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV

17:45

Bani Yas - Al Ain

BAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV

18:00

PSG - Clermont

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3Bilyoner TV

18:00

Eskilstuna United - Helsingborg

İsveç Superettan

Bilyoner TV

18:00

Dinamo Zagreb - Sibenik

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

18:00

NK Celje - Domzale

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:00

Arges - Craiova

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

18:00

Rapid Wien - Admira

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

WSG Tirol - Salzburg

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

Wolfsberger - TSV Hartberg

Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00

NK Celje - Domzale

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

18:15

Panetolikos - Asteras Tripolis

Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

18:30

Jagiellonia - Stal Mielec

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

18:50

Rukh Brest - Slutsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

19:00

Napoli - Juventus

İtalya Serie A

19:00

AD Cantolao - Huancayo

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

19:00

Nevezis Kedainiai - FK Panevezys

Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

19:00

Michalovce - Spartak Trnava

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Senica - Pohronie

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

SKF Sered - Mikulas

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Zilina - AS Trencin

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Spartak Moskova - Khimki

Rusya Premier Lig

Bilyoner TV

19:00

Luzern - Grasshoppers

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00

Michalovce - Spartak Trnava

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Senica - Pohronie

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

SKF Sered - Mikulas

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00

Zilina - AS Trencin

Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:15

Las Palmas - Ibiza

İspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:15

Mirandes - Alcorcon

İspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

19:15

Keşla - Zira

Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

19:30

Leipzig - Bayern Münih

Almanya Bundesliga

Bein Sports 4Tivibu Spor 2Bilyoner TV

19:30

Chelsea - Aston Villa

İngiltere Premier Lig

S Sport PlusS Sport

19:30

Levante - Rayo Vallecano

İspanya La Liga

Spor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

19:30

Zulte Waregem - Cercle Brugge

Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:30

Crotone - Reggina

İtalya Serie B

Bilyoner TV

19:45

Cambuur - G.A. Eagles

Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

19:45

Zwolle - Ajax

Hollanda Eredivisie

Uçankuş TVS Sport PlusBilyoner TV

20:00

Beşiktaş - Y.Malatyaspor

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

20:00

Kayserispor - Kasımpaşa

Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

20:00

Manisa FK - BB Erzurumspor

Spor Toto 1. Lig

TRT SporBein Sports Max 1

20:00

Adanaspor - Menemenspor

Spor Toto 1. Lig

TRT AvazBein Sports Max 2

20:00

Santa Clara - Benfica

Portekiz Liga NOS

S Sport PlusBilyoner TV

20:00

Ajaccio - Sochaux

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Amiens - Rodez

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Auxerre - Niort

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Caen - Pau

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

JDA Dijon - Bastia

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Dunkerque HB - Nancy

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Grenoble - Nimes

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Valenciennes - Quevilly Rouen

Fransa Ligue 2

Bilyoner TV

20:00

Al Jazira - Al Nasr

BAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV

20:00

Al Ittihad - Ajman Club

BAE Arap Körfez Ligi

Bilyoner TV

20:00

Vikingur Reykjavik - Kopavogur

İzlanda Úrvalsdeild

Bilyoner TV

20:00

Viktoria Plzen - Sparta Prag

Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:00

OFK Petrovac - Decic

Karadağ Prva Crnogorska Ligi

MNE Sport Youtube

20:00

Zeta - Jezero

Karadağ Prva Crnogorska Ligi

MNE Sport Youtube

20:05

Rijeka - Slaven Belupo

Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

20:30

Panathinaikos - Smyrnis

Yunanistan Süper Ligi

Bilyoner TV

20:50

Gomel - FC Vitebsk

Belarus Vysshaya Liga

Bilyoner TV

21:00

Botosani - Cluj

Romanya Liga 1

Bilyoner TV

21:00

Virton - Lommel

Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

21:00

Slask Wroclaw - Legia Varşova

Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

21:00

FK Podgorica - Rudar

Karadağ Prva Crnogorska Ligi

MNE Sport Youtube

21:00

Mornar - Iskra

Karadağ Prva Crnogorska Ligi

MNE Sport Youtube

21:15

Ayacucho - Cusco

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

21:15

Mura - O. Ljubljana

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:15

Mura - O. Ljubljana

Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:30

Hamburg - Sandhausen

Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 4Tivibu Spor 3Bilyoner TV

21:30

Longford - Dundalk

İrlanda Premier Ligi

Bilyoner TV

21:30

Young Boys - FC Zurich

İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

21:45

Atalanta - Fiorentina

İtalya Serie A

S Sport 2S Sport PlusCBC SportBilyoner TV

22:00

Monaco - Marsilya

Fransa Ligue 1

Bein Sports 3Bilyoner TV

22:00

Athletic Bilbao - Mallorca

İspanya La Liga

Spor SmartSmart Spor HDBilyoner TV

22:00

Amorebieta - Burgos

İspanya La Liga 2

La Liga 123 YoutubeBilyoner TV

22:00

AZ Alkmaar - PSV

Hollanda Eredivisie

S Sport PlusBilyoner TV

22:00

Atletico Mineiro - Atletico PR

Brezilya Serie A

Bilyoner TV

22:00

Royal Pari - San Jose

Bolivya Premier Ligi

Bilyoner TV

22:30

Colorado Rapids - LA Galaxy 2

MLS

Bilyoner TV

22:30

Botafogo SP - Londrina

Brezilya Serie B

Bilyoner TV

22:30

Sampaio Correa - Operario

Brezilya Serie B

Bilyoner TV

22:30

Sporting Lisbon - Porto

Portekiz Liga NOS

S Sport PlusBilyoner TV

23:00

Juventude - Cuiaba Esporte

Brezilya Serie A

Bilyoner TV

23:00

Breidablik - Valur

İzlanda Úrvalsdeild

Bilyoner TV

23:30

Alianza Huanuco - Municipal

Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

11 Eyl 2021 - 14:39 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Denge Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Denge hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Denge editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Denge değil haberi geçen ajanstır.




Anket Hangi Koronavirüs Aşısına Güveniyorsunuz?