banner1027
banner279
banner888
Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
KOCAELİ DENGE
GAZETECİLİK 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
İlker Akşit

Telefon : 0 262 321 34 14

DİKKAT; Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu numaraya sadece Whatsapp mesajı atabilirsiniz. Lütfen aramadan Whatsapp üzerinden mesajınızı yazınız. Gazetemizin yetkilisi size arayarak dönüş yapacaktır. Whatsapp numaramız 0262 321 34 14'tür. 

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ / Responsible Editor

Mert Gültekin 
mail: haber@kocaelidenge.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Şermin Özcan

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor
Koray Yalçın
mail: koray.yalcin@kocaelidenge.com

HUKUK DANIŞMANI / Legal Advisor
Av. Mahmut Polat
mail: mahmut.polat@kocaelidenge.com

REKLAM REZERVASYON

reklam@kocaelidenge.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
haber@kocaelidenge.com 

YAZILIM FİRMASI / System Management
TE Bilişim Retina Haber Yazılımı

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
TE Bilişim Yazılım İnternet Kiralama Hiz. San. ve Tic. Ldt. Şti.
Merkez Mh. Göktürk Cd. Su Venue Residence B Blok K5 N11 Göktürk / Eyüpsultan / İstanbul


HABER AJANSLARI / News Agencies

ADRES/ Addresse
Tepecik Mahallesi Kemal Öz Sokak No:24/B İzmit/Kocaeli
Telefon : +90 262 321 34 14

DİKKAT; Koronavirüs pandemisi nedeniyle bu numaraya sadece Whatsapp mesajı atabilirsiniz. Lütfen aramadan sadece Whatsapp üzerinden mesajınızı yazınız. Gazetemizin yetkilisi, Whatsapp mesajınızı okuyacak ve gerekli durumlarda hemen size telefonla dönüş yapacaktır. 

Whatsapp numaramız 0262 321 34 14'tür. Email : haber@kocaelidenge.com
( Hafta İçi: 08:00 – 18:00)

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI - kocaelidenge.com
'da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. İzinsiz kullanan kullanıcılar, siteler yada markalar için hiçbir uyarı yapılmaksızın hukuki yollara başvurulur. kocaelidenge.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, kocaelidenge.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 kocaelidenge.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları kocaelidenge.com’e aittir. kocaelidenge.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar kocaelidenge.com’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. 

kocaelidenge.com’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kocaelidenge.com’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kocaelidenge.com However, sometimes the kocaelidenge.com  uses third parties to process your information. 

kocaelidenge.com  requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kocaelidenge.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kocaelidenge.com we sometimes receive personal information about you.

For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kocaelidenge.com  and its services. When you use kocaelidenge.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kocaelidenge.com  cookies section of our full Privacy Policy

banner1

banner962

banner23

banner642

banner1026