Aysun Kayacı’ya Ne Oldu? Ünlü Mankeni Görenler Gözlerine İnanamıyor! Aysun Kayacı Kimdir? Kaç Yaşında?

Aysun Kayacı’ya Ne Oldu? Ünlü Mankeni Görenler Gözlerine İnanamıyor! Aysun Kayacı Kimdir? Kaç Yaşında?

Türk magazin dünyasının ve dizi sektörünün sevilen isimlerinden olan ancak uzun süredir yurtdışında ikamet eden Aysun Kayacı, yine rahat durmadı. Doktorlar, Sevgili Öğretmenim ve Ümit Milli gibi projelerde yer alan oyuncu Aysun Kayacı, herkes tarafından tanınıyor ve gündeme geliyor. Yıllar önce “Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?” gafı ile uzunca süre konuşulan ünlü manken, 2012 yılında Efe Kapancı ile nikah masasına oturarak Londra'ya yerleşmişti. Yıllardır orada yaşayan Kayacı, Dubai'de görüntülendi. Gazeteci Bilal Özcan'ın haberine göre, uzun süredir merak konusu olan Kayacı, Dubai'de gelinlik mağazasında kendisine özel gelinlik diktirirken objektiflere takıldı. Aysun Kayacı’nın yeni halini ve gelinlikli halini görenler gözlerine inanamadı. Peki, . Peki, Aysun Kayacı evleniyor mu?, Aysun Kayacı kimdir?, Aysun Kayacı kaç yaşında? Detaylar haber portalımızda yer alıyor.

AYSUN KAYACI’YA NE OLDU?

Türkiye’nin en güzel kadın mankenleri arasında olan ve bir dönem ekranlara damgasına vuran Aysun Kayacı, yıllara meydan okumaya devam ediyor. Yıllar içinde değişen Aysun Kayacı, zayıflığıyla dikkat çekti. Yüzü oldukça ince görülen ve estetik yaptırdığı ileri sürülen Kayacı, görenler ilk bakışta tanıyamadı.

DAĞDAKİ ÇOBANLA OYUM BİR Mİ?

Yıllar önce “Dağdaki çobanla benim oyum bir mi?” gafı ile uzunca süre konuşulan ünlü manken, o sözü söylediğinde 20 yaşında olduğunu ve yanlış anlaşıldığını söylemişti. Aysun Kayacı, o sözleri şöyle ifade etti:

“O sözü söylediğimde 20 yaşındaydım. Programda çevre politikaları konuşurken söylemiştim. Söylediğim anda da pişman oldum. Bugün 41 yaşındayım. Bambaşka, sakin bir hayatım var. Yılın 2-3 ayını Türkiye'de geçiriyorum. Ülkemi, insanlarımı çok seviyorum. Kimsenin işiyle, diniyle, diliyle ilgili söz söyleyecek biri değilim”

AYSUN KAYACI EVLİ Mİ?

Aysun Kayacı, 2012 yılında Efe Kapancı ile nikah masasına oturarak Londra'ya yerleşti.

AYSUN KAYACI KAÇ YAŞINDA?

20 Mayıs 1979 doğumlu olan Aysun Kayacı, 43 yaşındadır.

AYSUN KAYACI KİMDİR?

Türk manken, oyuncu ve sunucu olan Kayacı, 20 Mayıs 1979’da İstanbul’da dünyaya geldi. Kariyerine 1990'ların sonunda manken olarak başlayan Kayacı, ilerleyen dönemlerde Zehirli Çiçek ve Doktorlar gibi dizilerde ve reklam filmlerinde rol aldı. Buna ek olarak siyaset ile ilişkili programlarda da sunucu ve konuşmacı olarak yer aldı.

- Kocaeli Denge, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelidenge.com/foto/11276707/aysun-kayaciya-ne-oldu-unlu-mankeni-gorenler-gozlerine-inanamiyor-aysun-kayaci-kimdir-kac-yasinda