Kırmızı Oda Şehrazat kimdir? Elif Aksu kaç yaşında?

Kırmızı Oda Şehrazat kimdir? Elif Aksu kaç yaşında?

Cuma akşamlarının vazgeçilmezi Kırmızı Oda dizisinde Şehrazat rolüyle Elif Aksu kadroya katılıyor. Reyting rekortmeni Kırmızı Oda'da Vahit'in hayatında çok önemli bir yere sahip olan Şehrazat rolüne Elif Aksu hayat verecek. Peki, Kırmızı Oda Şehrazat kimdir? Elif Aksu kaç yaşında? İşte detaylar...

KIRMIZI ODA ŞEHRAZAT ROLÜ

Şehrazat, Vahit’in eski sevgilisidir. Vahit, Doktor Hanıma'a Şehrazat'ı anlatırken, "En sevdiklerimi bile üzerim" diye tanıtıyor. Yeni bölümde Doktor Hanım Vahit'in duygularını daha çok açacak ve Şehrazat karakteri daha çok ön plana çıkacak. Eline telefonu alan Vahit önce Şehrazat'ı aramak ister ama sonra vazgeçer. 

ELİF AKSU KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

28 yaşındaki güzel oyuncumuz 6 Kasım 1992 yılında Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Türk asıllı Avusturyalı manken Elif Aksu, 2017 yılında İngiliz erkek arkadaşı ile yaptığı trafik kazası sonrası medyada gündem olmuştur. Viyana’da Londra’da ve Tokyo’da çalışmalarına devam eden ünlü model, birçok markanın reklamlarında yer almış ve katalog yüzü olmuştur.

Sakarya’dan Viyana göç eden bir ailenin tek kızı olan Elif Aksu oyunculuğa ilk adımını ise Kırmızı Oda dizisi sayesinde atmıştır. Ünlü manken Elif Aksu, yurt dışında da birçok defilede yer almış ve dünyaca ünlü markaların katolog yüzü olmakla beraber, posterlerinde de yer almıştır. 

Türk asıllı Avusturyalı manken Elif Aksu, bugüne kadar birçok markanın reklam ve kataloglarında boy göstermiştir. Çalışmalarına yurt dışında devam eden Elif Aksu’nun ülkemizde yer aldığı ilk proje Kırmızı Oda olacaktır. Kırmızı Oda dizisi sayesinde oyunculuğa adım atan Elif Aksu’yu önümüzdeki yıllarda birçok başarılı projede göreceğimizden de eminiz.

- Kocaeli Denge, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelidenge.com/haber/7038422/kirmizi-oda-sehrazat-kimdir-elif-aksu-kac-yasinda