Kim Milyoner Olmak İster ATV canlı izle, 23 Mayıs 2021 Pazar tek parça Kim Milyoner Olmak İster yeni son bölüm izle

KİM MİLYONER OLMAK İSTER ATV CANLI İZLE 23 MAYIS 2021 PAZAR TEK PARÇA

Kim Milyoner Olmak İster ATV canlı izle, 23 Mayıs 2021 Pazar tek parça Kim Milyoner Olmak İster yeni son bölüm izle. Hercai Dizisi pazar günleri ATV ekranlarında milyonlarca izleyici ekran başına kilitliyordu. Hercai Dizisi 69. Bölüm ile final yaparken tüm sevenlerini de üzdü. Bu hafta ekranlarda sevilen yarışma Kim Milyoner Olmak İster? Yer alacak.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YENİ SON BÖLÜM İZLE

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması "Kim Milyoner Olmak İster?" kaldığı yerden devam ediyor. ATV ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri ilgiyle takip edilen ve para ödülü dağıtmaya doymayan yarışma programı sevilen oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla, 16 Mayıs Pazar akşamı saat 20.30'da ATV ekranlarında.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMA KONUSU NEDİR?

Kim Milyoner Olmak İster? 2 Ağustos 2011 tarihinden beri ATV' de yayımlanan Türk yarışma programı. Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster? Pazar akşamları saat 20.25'de ATV' de yayınlanmaktadır.

Yarışmanın sunucusu Kenan Işık'ın 21 Mart 2014 tarihinde beyin kanaması geçirmesi ve programı sunamayacak olması nedeniyle, sezon sonuna kadar sırasıyla birçok ünlü dostu tarafından sunuldu. Daha sonra Selçuk Yöntem 3 yıl programın sunuculuğunu üstlendi. 2017 yılının Şubat ayından 2019 yılının Haziran ayına kadar Murat Yıldırım programın sunuculuğunu üstleniyor.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Milyoner Olmak İster? (@atvmilyoner)

KİM MİLYONER OLMAK İSTER İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

- Kocaeli Denge, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kocaelidenge.com/haber/7208153/kim-milyoner-olmak-ister-atv-canli-izle-23-mayis-2021-pazar-tek-parca-kim-milyoner-olmak-ister-yeni-son-bolum-izle